طرحهای PSD تابلو مشاغل93-مجموعه 02

طرح لایه باز بنر مشاغل ایرانی با فرمت psd,بنر سوپر مارکت

 پکيج طرح PSD تابلو مشاغل 02 در قالب 11 دی وی دی بصورت Original شامل 232 عدد طرح آماده تابلو مشاغل در قالب 20 موضوع بصورت لايه باز با فرمت PSD و  Mode : CMYK (چهار رنگ) با كيفيت بسيار بالا، مختص چاپ در ابعاد بزرگ می باشد.تابلو مشاغل ایرانی


  با توجه به این مسئله که متاسفانه عکس و طرحهای ایرانی ضعیف بوده و دفاتر تبلیغاتی و  کسانی که خدمات چاپ در ابعاد بزرگ انجام می دهند این ضعف را حس می کنند، گروه طرح دات آی آر (مانی گرافیک سابق) سری طرحهای آماده تابلو مشاغل با کیفیت بالا و بصورت لایه باز مختص چاپ در ابعاد بزرگ و فضای باز را عرضه نموده است.


 دانلود آلبوم شامل کلیه طرح های مجموعه مشاغل02 : 

 برای اطمینان از کیفیت و لایه باز بودن طرح ها، میتوانید از وبسایت Tarh.ir و به سلیقه خود یک یا چند طرح از مجموعه مشاغل خریداری و دانلود نمایید. برای این منظور لطفاً اینجا کلیک کنید.


 

طرح بنر مشاغل 


 کاربرد طرحهای پکیج تابلو مشاغل شماره ۰2 :

طرحهای این مجموعه بمنظور چاپ در ابعاد بزرگ همانند تابلو، بنر، پلات، بیلبوردهای تبلیغاتی اتوبانها و همینطور چاپ افست و دیجیتال بسیار کاربردی می باشد. در طراحی و تولید این محصولات سعی بر این بوده تا از لایه ها و اجزاء با کیفیت و با رعایت استانداردها استفاده گردد. فرمت PSD فتوشاپ قالبی ایده آل برای طراحان گرافیک است، چرا که بدلیل لایه باز بودن (PSD) قابلیت تغییر ابعاد و لایه ها را دارا میباشد.
یکی از نیازهای اساسی کانونهای تبلیغاتی استفاده از طرحهای آماده به منظور رفع نیاز بازار کار خود می باشد، که این امکان موجب صرفه جویی در زمان میزبان و سفارش دهنده و جلب رضایت هر چه بیشتر او خواهد شد. آرشیو فوق بدین منظور بسیار کاربردی میباشند.


 

 درباره پکیج تابلو مشاغل ۰2 :

** این پکیج و ۴ شماره دیگر این مجموعه همه با هم بصورت یک بانک جامع و تخصصی از طرحهای تابلو مشاغل میباشد.
** فرمت PSD فتوشاپ قالبی ایده آل برای طراحان گرافیک است، چرا که بدلیل لایه باز بودن (PSD) قابلیت تغییر ابعاد و لایه ها را دارا میباشد.
** در طراحی و پیاده سازی آنها سعی بر آن بوده تا از لایه ها و تصاویری با کیفیت، با ترکیبی هماهنگ و موزون استفاده گردد.
** پکیجهای فوق بصورت ORIGINAL در بسته بندی محکم و ضد ضربه تولید شده و دارای خدمات پشتیبانی و پس از فروش میباشد.
** یکی از نیازهای اساسی کانونهای تبلیغاتی استفاده از طرحهای آماده به منظور رفع نیاز بازار کار خود می باشد، که این امکان موجب صرفه جویی در زمان میزبان و سفارش دهنده و جلب رضایت هر چه بیشتر او خواهد شد. آرشیو فوق بدین منظور بسیار کاربردی میباشند.


 

طرح لایه باز بنر مشاغل مانی گرافیک


 عناوین پکيج مشاغل 02 :

21 - پوشاک و خیاطی آقایان  
22 - پوشاک و خیاطی بانوان  
23 - پیتزا، ساندویچ، فست فود  
24 - تابلوسازی
25 -تراشکاری
26 - ترک اعتیاد
27 - تعمیرگاه موتورسیکلت
28 - تعویض روغنی
29 - جواهری و بدلیجات
30 - چاپخانه
31 - خدمات حمل و نقل
32 - خدمات فنی اتومبیل
33 - خشکشویی
34 - خرازی
35 - دفتر فنی و چاپ دیجیتال
36 - دکوراسیون
37 - دوچرخه
38 - رستوران و کبابی
39 - رنگ فروشی و نقاشی
40 - ساعت


دانلود آلبوم شامل کلیه طرح های مجموعه مشاغل02 : 

 برای اطمینان از کیفیت و لایه باز بودن طرح ها، میتوانید از وبسایت Tarh.ir و به سلیقه خود یک یا چند طرح از مجموعه مشاغل خریداری و دانلود نمایید. برای این منظور لطفاً اینجا کلیک کنید.

 


 

80000 تومان 
ناموجود