طرحهای PSD تابلو مشاغل93-مجموعه 03

طرح لایه باز بنر مشاغل ایرانی با فرمت psd-مجموعه3

 پکيج طرح PSD تابلو مشاغل 03 در قالب 10 دی وی دی بصورت Original شامل 160 عدد طرح آماده تابلو مشاغل در قالب 20 موضوع بصورت لايه باز با فرمت PSD و  Mode : CMYK (چهار رنگ) با كيفيت بسيار بالا، مختص چاپ در ابعاد بزرگ می باشد.

بنر مشاغل


  با توجه به این مسئله که متاسفانه عکس و طرحهای ایرانی ضعیف بوده و دفاتر تبلیغاتی و  کسانی که خدمات چاپ در ابعاد بزرگ انجام می دهند این ضعف را حس می کنند، گروه طرح دات آی آر (مانی گرافیک سابق) سری طرحهای آماده تابلو مشاغل با کیفیت بالا و بصورت لایه باز مختص چاپ در ابعاد بزرگ و فضای باز را عرضه نموده است.


 دانلود آلبوم شامل کلیه طرح های مجموعه مشاغل03 : 

 برای اطمینان از کیفیت و لایه باز بودن طرح ها، میتوانید از وبسایت Tarh.ir و به سلیقه خود یک یا چند طرح از مجموعه مشاغل خریداری و دانلود نمایید. برای این منظور لطفاً اینجا کلیک کنید.


طرح بنر مشاغل 


 کاربرد طرحهای پکیج تابلو مشاغل شماره ۰3 :

طرحهای این مجموعه بمنظور چاپ در ابعاد بزرگ همانند تابلو، بنر، پلات، بیلبوردهای تبلیغاتی اتوبانها و همینطور چاپ افست و دیجیتال بسیار کاربردی می باشد. در طراحی و تولید این محصولات سعی بر این بوده تا از لایه ها و اجزاء با کیفیت و با رعایت استانداردها استفاده گردد. فرمت PSD فتوشاپ قالبی ایده آل برای طراحان گرافیک است، چرا که بدلیل لایه باز بودن (PSD) قابلیت تغییر ابعاد و لایه ها را دارا میباشد.
یکی از نیازهای اساسی کانونهای تبلیغاتی استفاده از طرحهای آماده به منظور رفع نیاز بازار کار خود می باشد، که این امکان موجب صرفه جویی در زمان میزبان و سفارش دهنده و جلب رضایت هر چه بیشتر او خواهد شد. آرشیو فوق بدین منظور بسیار کاربردی میباشند.


 

 درباره پکیج تابلو مشاغل ۰3 :

** این پکیج و ۴ شماره دیگر این مجموعه همه با هم بصورت یک بانک جامع و تخصصی از طرحهای تابلو مشاغل میباشد.
** فرمت PSD فتوشاپ قالبی ایده آل برای طراحان گرافیک است، چرا که بدلیل لایه باز بودن (PSD) قابلیت تغییر ابعاد و لایه ها را دارا میباشد.
** در طراحی و پیاده سازی آنها سعی بر آن بوده تا از لایه ها و تصاویری با کیفیت، با ترکیبی هماهنگ و موزون استفاده گردد.
** پکیجهای فوق بصورت ORIGINAL در بسته بندی محکم و ضد ضربه تولید شده و دارای خدمات پشتیبانی و پس از فروش میباشد.
** یکی از نیازهای اساسی کانونهای تبلیغاتی استفاده از طرحهای آماده به منظور رفع نیاز بازار کار خود می باشد، که این امکان موجب صرفه جویی در زمان میزبان و سفارش دهنده و جلب رضایت هر چه بیشتر او خواهد شد. آرشیو فوق بدین منظور بسیار کاربردی میباشند.


بنر لایه باز مشاغل


 عناوین پکيج مشاغل 03 :

41 - سنگ فروشی

42 - سوپر گوشت

43 - سوپر مارکت

44 - سیستم امنیتی و دزدگیر

45 - سیگار-زغال-معسل

46 - سیم پیچی

47 - سیسمونی و اسباب بازی

48 - شیرینی سرا

49 - شیشه بری

50 - صرافی

51 - صنایع چوبی و فلزی

52 - صوتی تصویری

53 - ظروف یکبار مصرف وپلاستیکی

54 - عطاری و داروگیاهی

55 - عطر و ادکلن

56 - عکاسی و آتلیه

57 - عینک

58 - فروشگاه برنج

59 - فروشگاه فرش

60 - قاب و تابلو


 دانلود آلبوم شامل کلیه طرح های مجموعه مشاغل03 : 

 برای اطمینان از کیفیت و لایه باز بودن طرح ها، میتوانید از وبسایت Tarh.ir و به سلیقه خود یک یا چند طرح از مجموعه مشاغل خریداری و دانلود نمایید. برای این منظور لطفاً اینجا کلیک کنید.


 

 

80000 تومان 
ناموجود