طرحهای لایه باز پوستر محرم

طرحهای لایه باز پوستر محرم,طرح لایه باز محرم

 پکيج پوستر محرم در قالب 1 دی وی دی بصورت Original شامل 46 عدد طرح آماده طرح محرم ، در ابعاد 40*30 سانتیمتر و رزولوشن 300 بصورت لايه باز با فرمت Tif و  Mode : CMYK (چهار رنگ) با كيفيت بسيار بالا، مختص چاپ در ابعاد بزرگ می باشد.


 دانلود آلبوم شامل کلیه طرح های مجموعه پوستر محرم : 

 برای اطمینان از کیفیت و لایه باز بودن طرح ها، میتوانید از وبسایت Tarh.ir و به سلیقه خود یک یا چند طرح از مجموعه محرم خریداری و دانلود نمایید. برای این منظور لطفاً اینجا کلیک کنید.


طرح پوستر محرم

پوستر محرم

پوستر محرم

طرح psd پوستر محرم 


 کاربرد طرحهای پکیج محرم :

طرحهای این مجموعه بمنظور چاپ در ابعاد بزرگ همانند بنر، پلات، بیلبوردهای تبلیغاتی اتوبانها و همینطور چاپ افست و دیجیتال بسیار کاربردی می باشد. در طراحی و تولید این محصولات سعی بر این بوده تا از لایه ها و اجزاء با کیفیت و با رعایت استانداردها استفاده گردد. فرمت PSD فتوشاپ قالبی ایده آل برای طراحان گرافیک است، چرا که بدلیل لایه باز بودن (PSD) قابلیت تغییر ابعاد و لایه ها را دارا میباشد.
یکی از نیازهای اساسی مراکز چاپ دیجیتال و لارج فرمت استفاده از طرحهای آماده به منظور رفع نیاز بازار کار خود می باشد، که این امکان موجب صرفه جویی در زمان میزبان و سفارش دهنده و جلب رضایت هر چه بیشتر او خواهد شد. آرشیو فوق بدین منظور بسیار کاربردی میباشند.


 

 درباره پکیج پوستر محرم:


** در طراحی و پیاده سازی آنها سعی بر آن بوده تا از لایه ها و تصاویری با کیفیت، با ترکیبی هماهنگ و موزون استفاده گردد.
** پکیجهای فوق بصورت ORIGINAL در بسته بندی محکم و ضد ضربه تولید شده و دارای خدمات پشتیبانی و پس از فروش میباشد.
** یکی از نیازهای اساسی کانونهای تبلیغاتی استفاده از طرحهای آماده به منظور رفع نیاز بازار کار خود می باشد، که این امکان موجب صرفه جویی در زمان میزبان و سفارش دهنده و جلب رضایت هر چه بیشتر او خواهد شد. آرشیو فوق بدین منظور بسیار کاربردی میباشند. دانلود آلبوم شامل کلیه طرح های مجموعه پوستر محرم : 

 برای اطمینان از کیفیت و لایه باز بودن طرح ها، میتوانید از وبسایت Tarh.ir و به سلیقه خود یک یا چند طرح از مجموعه محرم خریداری و دانلود نمایید. برای این منظور لطفاً اینجا کلیک کنید.


 

120000 تومان 
ناموجود